Інтерв’ю з Любов’ю Хуторною, переможницею премії «Мама року 2016» у номінації «Велике серце»

Любов Хуторна – жінка з великим серцем, яке здатне любити 20-х дітей. Не даремно Любов перемогла в номінації «Велике серце». Дивовижну історію Любові можете прочитати за посиланням: http://mamaroku.com.ua/story/187.

1. Як ви дізналися про Премію «Мама року»? Що надихнуло вас на участь у конкурсі?

Про конкурс я дізналася від подруги та куми. Саме вони вирішили написати та надіслати історію про мене. Спочатку, я навіть не вірила, що зможу перемогти в проекті, це дуже неочікувано.

2. Поділіться відкриттями, які ви зробили для себе завдяки проекту.

Для мене було відкриттям те, що наші матусі такі різносторонні. У кожної різні інтереси, досвід, вони займаються волонтерством, бізнесом, сім’єю, і при цьому мають час на хобі. Всі жінки проекту прекрасно виглядають, адже вони – люблячі матусі та бажанні жінки.

3. Яку головну пораду ви б дали матусям України?

Хотілось би порадити всім жінкам – завжди зберігати в собі любов та щедро ділитися нею зі своїми близькими.

4. Як ви прийшли до рішення організувати дитячий будинок сімейного типу? Чи вважаєте ви виховання дітей своїм покликанням?

На момент прийняття рішення, у нас вже жила прийомна дівчинка. Я зрозуміла, що зможу дати любов багатьом діткам, які потрапили в складні життєві ситуації. На щастя, так виявилося, що моїм життєвим покликанням є виховання дітей.

5. Чи допомагають вам діти по господарству? Як у вас в побуті розподілені обов’язки?

Так, діти допомагають, адже у такій великій сім'ї неможливо мамі вижити без допомоги. Обов'язки розподіляємо за вподобанням, здібностями, або необхідністю зробити якусь роботу. Я дуже вдячна своїй сім'ї за підтримку.

Цей рік щедрий на новини: 1 син пішов служити до армії, доня вийшла заміж, і тепер я маю нарешті почесне звання – теща.

Також я отримала орден "Княгині Ольги" другого ступеня, і восени в нашу сім'ю прийшли ще дві дівчинки. Ми - щаслива родини, тому що тепер нас – 20.