Інтерв’ю з Наталею Думкою-Солтис, переможницею премії «Мама року 2016» у номінації «Стиль»

Наталя Думка-Солтис – чудовий приклад для наслідування. Ще змалечку Наталя прищеплює відчуття стилю і краси своїй Анастасійці. Історію Наталі можна прочитати за посиланням: http://mamaroku.com.ua/story/308

1. Як ви дізналися про Премію «Мама року»? Що надихнуло вас на участь у конкурсі?

Я завітала у один із магазинів мережі «EVA», при оформленні картки постійного клієнта на сайті випадково побачила інформацію про премію «Мама року». А моє натхнення – це мій сонячний промінчик, найбільше щастя у моєму житті – донечка Анастасійка.

2. Поділіться відкриттями, які ви зробили для себе завдяки проекту.

Завдяки проекту я познайомилась та почула історії життя надзвичайних жінок, перипетії, досягнення та успіхи. Я зрозуміла, що не можна зупинятись лише на чомусь одному, треба постійно удосконалювати себе, розвиватися, адже вдосконаленню немає меж. Потрібно відчувати себе важливою та потрібною не лише для сім’ї, а й на роботі, в громадській діяльності чи будь-де.

3. Про яке майбутнє для вашої донечки ви мрієте? Якою ви бачите Анастасійку у майбутньому?

Мабуть кожна мама хоче, щоб її маленька копія здійснила свої мрії, досягла максимуму в своєму житті. Звичайно хочу,щоб вона була здоровою, щасливою та мала ще більше успіхів і досягнень, аніж матуся.

В майбутнє ще далеко заглядати, проте, однозначно знаю, що я хочу бути прикладом для наслідування, надійним тилом, підтримкою, другом для своєї дитини – це, на мою думку, дуже важливий фактор у вихованні дитини.

4. Існує приказка «не народись вродливою, народись щасливою». Так говорять про дівчат, в яких щасливий блиск в очах затьмарює маленькі зовнішні недосконалості. Як ви особисто вважаєте, в чому полягає краса жінки?

Краса дівчини, жінки полягає в її внутрішньому сприйнятті себе. Потрібно себе любити і прагнути бути ще кращою, вдосконалювати не тільки зовнішність, а й інтелект, збагачувати свій внутрішній світ, постійно навчатись чомусь новому та не зупинятись на досягнутому. Бути красивою, розумною, щасливою і, звичайно, коханою! Тому бажаю кожній із нас знайти свою другу половинку, людину яка кохатиме щиро, взаємно, не за щось, а всупереч усьому. Тоді в кожної з нас буде блиск в очах і кохання в серці.

5. Яку головну пораду ви б дали матусям України?

Головне в житті жінки – це її діти. Тому незважаючи на всі життєві труднощі ми повинні жити, бути сильними, розвиватися, самовдосконалюватись заради наших малюків. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому та йти до своєї мети незважаючи ні на що. Ми можемо впоратись з усім, що трапляється на нашому життєвому шляху, адже українки неймовірно сильні та чуйні. Будьмо такими завжди, та ще кращими!